ش
رکت بازی سازی «فناوران آروند پاسارگاد (آروند استودیو)» به طور رسمی از فروردین ماه 1394 فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت توسط تعدادی از فعالان و متخصصین با تجربه در حوزه های مختلف صنعت بازی در ایران و با سرمایه گذاری شرکت شناسا، با هدف طراحی و توسعه بازی های موبایلی برای پلتفرم های IOS و Android تاسیس شده است. آروند استودیو با شعار «سرگرمی برای همه» اقدام به ساخت بازی هایی با ویژگی های زیر می کند:

استفاده از ایده های ناب و تازه
داشتن ظاهری زیبا و چشم نواز
بهره گیری از روش های نوین درآمدزایی در بازار بازی های موبایل
سادگی برای مخاطب عام و در عین حال عمیق و پیچیده برای مخاطبان حرفه ای

آروند استودیو با مهیا کردن ساز و کار عرضه بازی های موبایل در بازارهای جهانی و ایفای نقش به عنوان یک ناشر بین المللی، ضمن عرضه بازی های توسعه داده شده داخل سازمانی در این بازارها، امکان انتشار بازی های توسعه یافته توسط سایر استودیوهای بازیسازی را نیز فراهم می‌آورد. در صورت تمایل، برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص، می توانید به صفحه «همکاری با ما» مراجعه نمایید.

درباره شناسا

گ
روه مالـی پـاسـارگاد به عنوان یک بخش خصوصـی قدرتمند درحوزه به کــارگیـری سـرمایه هــای ایرانـی با تأسـیس شـرکت «پیشگامان امین ســرمایه پاسارگاد (شناســا)»، همکـاری بــا فرهیختگان حوزه علم، فناوری و نوآوری را در قالـب سـرمایه گـذاری ماجـراجویانه (Venture Capital) آغاز نموده است. شرکت شناسا، به عنوان شرکت تخصصی سرمایه گذاری گروه مالی پاسارگاد در حوزه های نوین با شعار «نوآوری، سازماندهی، سودآوری» و با هدف ارزش آفرینی از طریق سرمایه گذاری در کسب و کارهای نوآورانه، محورهای زیر را برای سرمایه گذاری برگزیده است:


بهره گیری از نوآوری و فناوری در مدیریت منابع طبیعی
فناوری های حوزه سلامت
ایده ها و راه کارهای بهبود سبک زندگی

در صورت علاقمندی به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه مشارکت و سرمایه گذاری شناسا، در حوزه فناوری و نوآوری، به پایگاه اینترنتی شناسا به آدرس www.shenasaco.ir مراجعه فرمائید.

تایـم لاین !

رویداد های ما
  • فروردین 1394

    انتشاراولین بازی آروند استودیو در ایران با نام آقای شانــــس !
  • اسفند 1393

    شرکت بازیسازی «فناوران آروند پاسارگاد (آروند استودیو)» به طور رسمی در تاریخ 27 اسفند 1393 به ثبت رسیده و فعالیت خود را آغاز کرده است.


کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت فناوران آروند پاسارگاد است. | Shayan