«خوش‌رکاب»

Poster

سوار خوش‌رکاب شوید و سفر معکوس‌تان را روی کره‌ی زمین آغاز کنید! سفری که به دلیل پرسش‌هایی که حین مسیر با آنها مواجه می‌شوید، هرگز خسته‌کننده و خواب‌آور نخواهد بود.

خوش‌رکاب یک بازی پرسش و پاسخ وارونه است که تنها راه ممکن برای ادامه دادن مسیر در آن، وارونه فکر کردن و اشتباه پاسخ دادن به پرسش‌هاست. بنابراین در دنیای خوش‌رکاب کرم خاکی سلطان جنگل است و جمشید مشایخی هنرپیشه‌ی اول فیلم آواتار! در این بازی با هر پاسخ برعکسی که می‌دهید مقداری بنزین جایزه می‌گیرید و می‌توانید بیشتر به سفر ادامه دهید. از طرف دیگر، هر پاسخ اشتباه کمی از بنزین ماشین‌تان را دود می‌کند و واضح است که بدون بنزین، راه خوش‌رکاب فقط به ترکستان ختم خواهد شد.

اگر می‌خواهید به سرعت باد برانید، پشت سر هم چندین پاسخ درست بدهید تا نیتروی ماشین‌تان شارژ شود و برای مدت محدودی با حداکثر سرعت حرکت کنید. با طی کردن مسیر، به مکان‌های گوناگونی از جمله محیط‌های شهری، جنگلی و قطبی خواهید رفت و هر چقدر مسیر بیشتری طی کنید رکورد بهتری کسب می‌کنید و جایگاه‌ بالاتری در فهرست برترین‌های بازی به‌دست می‌آورید.

بازی خوش‌رکاب یک مغازه‌ هم دارد که در آنجا می توانید با سکه‌هایی که از سفرهای مختلف به دست آورده‌اید، قسمت‌های مختلف ماشین‌تان را ارتقا دهید، خودروهای مختلف بخرید و حتی کاراکترهای جدید با ظاهر و صدای متفاوت را در اختیار بگیرید. جلوه‌های صوتی جذاب و موسیقی شاد و پرانرژی در تمام بخش‌های بازی همراه شما خواهند بود تا لذت بازی را برای شما چند برابر کنند.

در حال حاضر 1500 پرسش متنوع در زمینه‌های گوناگون، 5 محیط مختلف، سه شخصیت قابل بازی و پنج خودروی مختلف با عملکردهای متفاوت برای بازی در نظر گرفته شده است که می‌توانید آنها را به‌طور جداگانه ارتقا دهید و به‌کار بگیرید.

ناگفته نماند که این بازی رایگان است و می‌توانید آن را از کافه بازار روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید.

https://cafebazaar.ir/app/com.Arvand.Chapaki/?l=fa


کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت فناوران آروند پاسارگاد است. | Shayan